לוח אירועים

א ב ג ד ה ו ש
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7
8 9
10
11
12
13
14
15 16
17 18 19 20 21 22 23

Hebrew (Israel)English (United Kingdom)




השופטים בתחרות - בית 1



יואב קוש


צלם, מרצה ויוצר קולנוע. מבכירי הצלמים בישראל, צילם עשרות סרטים וסדרות טלוויזיה, בהם חולה אהבה משיכון ג', שורו, אוונטי פופולו, הבורגנים, המקום. זוכה פרס אופיר עבור הצילום הטוב ביותר בשנים 1992, 1993.

אפרת מישורי

משוררת, ד"ר לספרות, מבקרת ספרות, מנחת
סדנאות כתיבה ומרצה. זוכת פרס ראש הממשלה לסופרים עבריים לשנת 2001. מספריה: ממרחקי אפרת, הפה הפיזי, אנך ואנחה. כתבה את התסריט צירי נקמה עם הבמאית אורנה לוי.

ג'ואנה פרייס
במאית ושחקנית קולנוע ותיאטרון המתגוררת
בפריס. עבדה עם במאים מהשורה הראשונה, בהם כריסטוף אונורה, אוליבייה אסיאס ואחרים. היוותה מוזה לצלמים רבים בהם נן גולדין והוגו רונדינון. סיביר הוא סרטה הראשון באורך מלא.




שופטים בתחרות - בית 2



דוד פולונסקי


מאייר ומעצב לקולנוע ולטלוויזיה, זוכה פרס
אופיר לעיצוב אמנותי עבור ואלס עם באשיר, ופרסי מוזיאון ישראל על שניים מספרי הילדים שאייר. מרצה לאיור ואנימציה בבצלאל ושנקר. המעצב הראשי בסרטו החדש של ארי פולמן
כנס העתידנים.

אנוצ'ה סוויצ'אקורנפונג

במאית ויוצרת קולנוע ילידת תאילנד.
סרטה הקצר גרייסלנד נבחר להשתתף במסגרת סינפונדסיון של פסטיבל קאן ה־ 59. זהו הסרט התאילנדי הראשון שנבחר להשתתף במסגרת זו. סרטה הראשון היסטוריה גשמית הוקרן בהצלחה רבה ברחבי העולם.

עמית ברויאר

מפיקה, יוצרת קולנוע וטלוויזיה המתגוררת
בקנדה. מהמפיקות והיוזמות הבכירות והחדשניות בתחום הניו מדיה בעולם, משתתפת באופן תדיר בכנסים ופאנלים בינלאומיים ברחבי העולם. זוכת האוסקר הקנדי למפיקים ויוצרים במדיה הדיגיטלית לשנת 2010. מסרטיה: הספציאליסט, מקודשת, טהורה.



השופטים בתחרות - גמר


 
מרק רוזנבאום -יו"רחברהשופטים


מפיק ובמאי, מבכירי המפיקים בארץ. הפיק מעל 40 סרטים עלילתיים ודוקומנטריים, קופרודוקציות בין־לאומיות, דרמות ותוכניות טלוויזיה. שימש תקופה ארוכה כיו"ר איגוד המפיקים וכיו"ר
האקדמיה לקולנוע ולטלוויזיה. משמש כנציג הישראלי הראשון בהנהלת האקדמיה האירופאית לקולנוע.

יוסי מדמוני

יוצר קולנוע, במאי, תסריטאי ועורך, שימש כיו"ר
איגוד התסריטאים. מיצירותיו: סדרות הטלוויזיה בת ים ניו יורק, מלנומה אהובתי, וסרטי הקולנוע המנגליסטים ובוקר טוב אדון פידלמן. זוכה פרס התסריט בפסטיבל סאנדנס ופרס הסרט הטוב בפסטיבל קרלובי וארי ובפסטיבל הקולנוע בירושלים.

סנדרין בוטו

מפיקה ראשית של פסטיבל שלוש היבשות בנאנט
(צרפת), המוקדש לסרטים מאפריקה, אמריקה הלטינית ואסיה. שימשה כנספחת הקולנוע של שגרירות צרפת בניו־ יורק וכאחראית המשרד לענייני קולנוע במשרד החוץ הצרפתי.


ביאנקה טל


 מנהלת אמנותית של פסטיבל הקולנוע רוטרדם
ואחראית על בחירת הסרטים מהמזרח התיכון. החלה את דרכה כמנהלת שותפה בשוק הקופרודוקציות של פסטיבל הקולנוע ברוטרדם סינמארט, ניהלה את קרן הקולנוע הוברט
בול וכיהנה כמנהלת האמנותית של בינגר פילם־לאב.
 
*
עיצוב האתר: אולגה גולצר