לוח אירועים

א ב ג ד ה ו ש
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7
8 9
10
11
12
13
14
15 16
17 18 19 20 21 22 23

Hebrew (Israel)English (United Kingdom)



  12.6, יום שלישי  
 
 
  סדנאות, מפגשים,
הופעות ומסיבות
  אולם 2   אולם 1  
             
      10:00
תוכנית בוגרים 14 : סרטים
גחליליות - יעל חדריאן /
אלבום משפחתי - ליהיא
בנימין / משמרת זמנית -
עינב זגורי / הקרנות בכורה
בנוכחות הבמאים
  10:00
תוכנית בוגרים 13 : סרטים
רומנסה - טל גטרייטמן / המבט
של סימון
- איל שרייבר / עבודת
שורשים
- אורי ברד / הקרנות
בכורה בנוכחות הבמאים
 
             
  13:30-12:00
המרכז לאמנויות הבמה
גזענות בקריית מלאכי – חשיפה
תקשורתית ומה אחריה? /
בהשתתפות סטודנטים ממסלול
עיתונות טלוויזיה, המחלקה
לתקשורת המכללה האקדמית
ספיר, עיתונאים ויוצרי טלוויזיה
בהנחיית יובל גוז'נסקי

18:00-14:00

המרכז לאמנויות הבמה
מזרח תיכון ישן / סדנאות
פסקול בהנחיית אבי אוחיון
ואליהו פיריס

16:00
רחבת הסינמטק
יפעת ישראל

17:30-16:00

משכן אלה
מפגש עם ימין מסיקה
בהנחיית סיגלית בנאי.
בהשתתפות ירמי קדושי,
אפרת כורם


19:15-18:30
רחבת הסינמטק
רועי דהן

22:00-21:15

רחבת הסינמטק
משפחת אלאייב /
בשעה 21:05
יוכרזו סרטי הבוגרים
העולים לגמר
  12:00
תוכנית בוגרים 16 : סרטים
על פני המים - רחלי קאסיה
טקלה / חופשה באילת - אלעד
אורנשטיין / Sea Flames - אלה
בשן / ערים - פז אדרי /
הקרנות בכורה בנוכחות
הבמאים
  12:00
תוכנית בוגרים 15 : סרטים
הולילנד - אנה סומרשף / הסדרן
- ירמי שיק בלום / הקרנות
בכורה בנוכחות הבמאים
 
           
    14:00
קולנוע ישראלי
המלחין מציון - ימין מסיקה
(32 דק') / כרם התקווה - ימין
מסיקה (60 דק') / הקרנות
בנוכחות הבמאי
  14:00
קולנוע אמריקאי
ברייקדנס 2: אלקטריק בוגלו
- סם פירסטנברג (94 דק') /
הקרנה בנוכחות הבמאי
 
           
    16:00
קולנוע תאילנדי
ארוחת בוקר, צהריים וערב -
אנוצ'ה סוויצ'קורנפונג, כץ צאי,
וואנג ג'ינג (87 דק') / הקרנת
בכורה בנוכחות הבמאית
  16:30
תחרות בוגרים 1: אנימציה
ופיילוטים טלוויזיונים
אנימציה
לואיסיטו אדרנלינה – עמנואל לב
חוטים – ליאור גולן וטל ארביב
טלוויזיה
הצוללת – גל גינוסר
רון – רון פלדמן
ואלי טאואר – תומר אסולין
 
           
    19:00
קולנוע ישראלי
לצוד את הזמן - ערן ברק (53דק') / הקרנת בכורה בנוכחות
הבמאי
  19:00
קולנוע ישראלי
החיים בינתיים - ענר פרמינגר,
(99 דק') / הקרנת טרום בכורה
בנוכחות הבמאי והשחקנים
 






    22:00
קולנוע ישראלי
רדוף - מנחם רוט (60 דק') /
הקרנה בנוכחות הבמאי
  22:00
קולנוע אמריקאי
נינג'ה אמריקאי - סם
פירסטנברג (95 דק') / הקרנה
בנוכחות הבמאי וחלוקת פרסי תחרות סרטונים ויראלים בנושא נינג'ה
 
             
  23:30
גרין פאב, קיבוץ ניר־עם
dj עופר וקראנץ' / מסיבת
פאנק
  24:00
קולנוע ישראלי
זוהר הרקיע - אליהו בנימין,
(87 דק') / הקרנת טרום בכורה
בנוכחות הבמאי והשחקנים
     
             
 
*
עיצוב האתר: אולגה גולצר